Skip links

Про нас:

ТОВ «СІНВЕСТ ГРУП» починає свою історію ще з 2004 року. Спершу напрямком нашої роботи були енергозберігаючі технології у сфері електроосвітлення.

У 2017 році відбулось часткове перепрофілювання у теплоенергетичну інжинірингову компанію, яка виникла у відповідь на потреби сучасності. Саму ідею нам підказало нове Українське законодавство. Зокрема Закон «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації», прийнятий у 2015 році. Особливо та його частина, яка стосується енергосервісних договорів (Стаття 5 Закону).

ТОВ “СІНВЕСТ ГРУП” почало працювати у напрямку енергомодернізації та заключили свої перші енергосервісні договори. До цього ніхто з галузі теплотехніки подібної практики взагалі не мав. Це виявилось досить цікавим напрямком роботи, що має вражаючі перспективи не менше, як на 10 найближчих років, оскільки все енергогосподарство країни знаходиться в занедбаному стані та потребує модернізації.

Як не дивно, в період тотального пропагування твердопаливної енергетики ми побачили перспективу саме у опаленні газом. Так виникла ідея перейняти провідний європейський досвід, розробити власне обладнання та покращити його. Ми вирішили створити обладнання, яке б могло конкурувати з твердим паливом (пелети, брекети, дрова, вугілля ….), як за зручністю використання, ефективністю енергозбереження, так і за економічною складовою.

Таким чином з’явились КГШ (котли газові шкафного типу), які за умови автоматизації та оптимізації дозволяють заощаджувати більше часу і коштів, ніж твердопаливне устаткування.

Поступово у наших проектантів та інженерів виникали все нові ідеї щодо покращення КГШ, тим самим здешевивши вартість однієї гігакалорії енергії. Завдяки цьому ТОВ “СІНВЕСТ ГРУП” виробляє обладнання вартість якого, за умов правильного використання, відбивається за 1-3 опалювальних періодів.

Ми можемо за каскадним принципом підключати наше обладнання до системи потужністю від 50 кВт (площа приміщення приблизно 500 кв.м.) до 1,5 МВт (каскад з 10 установок).

Так, нашими  інженерами було створено Комплексну Систему Опалення (КСО) – система за допомогою якої вдалося майже повністю оптимізувати використання газу. Система працює в автоматичному режимі по заданих температурних графіках як зовнішньої температури, так і температури в приміщенні. Враховуючи повну автоматизацію процесу опалення вдалося скоротити також і штат робітників котельні від 3-4 чоловік до одного відповідального. Працюючи на  газу, КСО показала по економічності значну вигоду навіть перед твердопаливними котельнями.

Строк експлуатації КГШ та КСО до 15 років. Гарантія на обладнання – 1 рік. Крім того ми налаштовуємо КГШ таким чином, щоб вони давали найбільшу економію, тобто перший опалювальний сезон ми обслуговуємо обладнання та наочно демонструємо обіцяне заощадження теплоенергії.